monitoring
Aktualności

Stróżówka modułowa – co to takiego?

Posiadanie odpowiedniej jakości stróżówki na pewno sprawi, że monitorowanie tego, co się dzieje na przykład na firmowym placu, będzie łatwiejsze. Nowoczesne stróżówki modułowe, kontenerowe to alternatywa dla takich tradycyjnych, murowanych. Zaletą nowoczesnych stróżówek jest jakość ich wykonania, łatwość transportu, mobilność, a także wyjątkowa odporność na czynniki zewnętrzne. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Zapewnienie skutecznej ochrony towaru oraz pracowników to dla wielu firm priorytet, dlatego z duża chęcią inwestują między innymi w takie rozwiązania, jak alarmy, czujniki ruchu, karty dostępu, kompleksowy monitoring, agencje ochrony.

Im więcej środków podejmiemy, aby czuć się komfortowo, tym lepiej. Bardzo skutecznym sposobem ochrony wszystkiego, co znajduje się na terenie firmy, jest oczywiście współpraca z doświadczoną agencją ochrony. Warto także posiadać wyposażenie, jak stróżówka, w którym to właśnie pracownik ochrony będzie swoją pracę wykonywał.

Co to takiego stróżówka?


Stróżówka to niewielkich rozmiarów, wolnostojące pomieszczenie, które służy pracownikom ochrony. Obecnie największą popularnością cieszą się stróżówki w formie kontenerów, modułowe, gotowe, które można szybko dostarczyć na plac i przygotować do użytkowania.

Nowoczesna stróżówka modułowa:

– może mieć różne wymiary (popularne są stróżówki 150×150 cm.),
– może być szybko uruchomiona,
– jest wykonana z materiałów odpornych na uszkodzenia i niekorzystne warunki,
– jest łatwa w utrzymaniu czystości,
– można w niej zamontować wszystkie niezbędne centrale sterujące,
– posiada duże przeszklenia, dzięki którym dokładnie widać, co na placu się dzieje,
– umożliwia swobodną pracę przynajmniej jednej osobie.

Zobacz także: https://levelone.pl/bezpieczenstwo-w-firmie-jak-wybrac-wartownie-dla-ochrony/

 

Gdzie zamówić nowoczesną stróżówkę?


Chcąc na firmowym placu posiadać dobrej jakości stróżówkę, zdecydowanie powinniśmy podjąć współpracę z dostawcą, który ma szeroką ofertę oraz produkty, które po prostu są dostępne. Możliwość obejrzenia stróżówki, zapoznania się z jej specyfikacją techniczną, jak również wymiarami to zdecydowanie plus, obok którego nie możemy przejść obojętnie.

Dostawca powinien nam umożliwić wypożyczenie stróżówki na dłuższy okres lub zaproponować odpowiednie warunki sprzedaży. Oferta powinna także obejmować dostawę wyposażenia, jego posadowienie w wyznaczonym miejscu. Kompleksową pomoc w wyborze odpowiednich stróżówek, otrzymamy w firmie Panel System https://panelsystem.pl/.

Możesz również polubić…