Aktualności

Torty dla dzieci — na jakie okazje warto je zakupić?

Zazwyczaj ważne chwile celebrujemy w większym gronie — znajomych i rodziny. Nieodłącznym elementem takich wydarzeń są torty. Wykorzystuje się je, świętując nie tylko urodziny, imieniny czy jubileusze, ale także inne ważne chwile, takie jak śluby, komunie czy chrzciny. Najczęściej w cukierniach zamawiane są jednak torty dla dzieci, ponieważ dorośli bardzo często nie obchodzą swoich urodzin i innych jubileuszy. Na jakie okazje warto kupić torty dla dzieci? Podpowiadamy. 

Torty dla dzieci na urodziny

Torty dla dzieci w Warszawie w przeważającej większości kupowane są na urodziny maluchów. Wykorzystywane są one zarówno podczas uroczystości organizowanych jedynie w gronie najbliższej rodziny, jak i podczas przyjęć, w których uczestniczą koledzy i znajomi solenizanta. Ich rozmiar powinien być każdorazowo dopasowany do liczby gości.

Obecnie cukiernie oferują szeroką gamę różnych smaków i wykończeń tego typu ciast. Z tego powodu bardzo łatwo można je dopasować do zainteresowań i pasji malucha, ale także motywu imprezy. W przypadku młodszych dzieci zazwyczaj wybierane są torty z figurkami przedstawiającymi ich ulubionych bohaterów bajek lub filmów.

Torty dla dzieci — chrzciny i komunie

Firma  Camargo Torty z dostawą w Warszawie oferuje również wypieki idealne na tak ważne uroczystości w życiu każdego dziecka, jak chrzest i komunia. Zachwycają one nie tylko swoim smakiem, ale również eleganckim wyglądem. Tradycyjny, biały tort dekorowany jest w przypadku chrzcin kolorem niebieskim dla chłopców, a różowym dla dziewczynek.

Torty komunijne z kolei bardzo często są znacznie bardziej okazałe niż torty urodzinowe. Dostępne są w wersji okrągłej i prostokątnej, jednak wiele cukierni jest w stanie wykonać również torty o innych kształtach na specjalne zamówienie klienta, na przykład przypominające księgę. Mogą być one dekorowane napisami i kwiatami. Każdorazowo smak, kształt i rodzaj dekoracji jest uzgadniany z klientem i dopasowany do jego oczekiwań.

 

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz