kriolipoliza na czym polega
Uroda

Co to jest kriolipoliza?

Nadmiar tłuszczu niezmiennie stanowi wstydliwy temat dla wielu osób. Pozbycie się tłuszczu z różnych partii ciała może zagwarantować zabieg kriolipolizy w Gliwicach.

Na co działa kriolipoliza?

Specjalistyczny zabieg kriolipolizy, to najlepszy sposób na redukcję tkanki tłuszczowej. Wykonanie zabiegu wyszczupla wybrane partie ciała. Jest to sposób całkowicie bezinwazyjny i bezpieczny. Dzięki niemu, każda pacjentka ma okazję na wymodelowanie swojej sylwetki.

Zabieg polecany jest wszystkim osobom, które mimo prowadzeniu zdrowego trybu życia, zrównoważonej diety i wykonywania ćwiczeń, nie są w stanie zredukować nadmiaru tłuszczu nagromadzonego w organizmie. Dzięki działaniu zabiegu, każda pacjentka ma okazję cieszyć się atrakcyjną sylwetką, tym samym zwiększając swoją pewność siebie. Zabieg wykonywany jest w takich częściach ciała jak brzuch, boczki, ramiona, uda oraz biodra.

Ile kosztuje jeden zabieg kriolipolizy?

Cena zabiegu kriolipolizy w Gliwicach, zależy od ilości głowic wykorzystywanych przy zabiegu. Cena może więc wynosić od 350 do 500 złotych.

Zabieg kriolipolizy – przebieg i działanie

Zabieg kriolipolizy przeprowadzany jest przy pomocy specjalnego urządzenia. W trakcie przeprowadzania zabiegu, komórki tłuszczowe, które nagromadziły się pod skórą są stopniowo i kontrolowanie schładzane. Wówczas dochodzi do procesu, zwanego inaczej lipolizą. W jego trakcie, komórki tłuszczowe ulegają rozpadowi.

Przed przystąpieniem do zabiegu, wybrana partia jest odpowiednio zabezpieczana tak, aby zapobiec odmrożeniom. Wówczas do skóry przykłada się specjalną głowicę, która zasysa fałdy skóry i pozwala na swobodne i stopniowe przedostawanie się niskiej temperatury do tkanki tłuszczowej. Czas zabiegu zależy od obszaru w jakim jest dokonywany oraz od ilości obecnej tkanki tłuszczowej. Warto zaznaczyć, że zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga się użycia znieczulenia ani leków niwelujących ból.

Zalety kriolipolizy

Zabieg kriolipolizy w Gliwicach – https://cataleyabeauty.pl/kriolipoliza/ posiada wiele zalet. Przede wszystkim, efekt widoczny jest niemal natychmiast po wykonaniu pierwszego zabiegu. Jest to metoda, która pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej odpornej na wszelkie ćwiczenia bądź dietę. Oprócz tego, sprawdzi się ona dla osób, które z różnych powodów nie mają możliwości na uprawianie aktywności fizycznej.

Pozytywnym aspektem zabiegu jest możliwość wyboru partii ciała z której pacjentka chce się pozbyć nadmiaru tkanki tłuszczowej. Jest to metoda w pełni nieinwazyjna, która pozwala na odzyskanie poczucia atrakcyjności i pewności siebie.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz