dekoracja na impreze
Aktualności

Pływające świeczki – ciekawa dekoracja na każdą imprezę!

Przygotowując jakiekolwiek większe lub mniejsze przyjęcie, zwracamy szczególną uwagę na dekoracje. Choć zazwyczaj kupujemy różnego typu balony, serpentyny czy świeczniki, to często brakuje nam przysłowiowej kropki nad „i”, dzięki której całość nabiera niesamowitego blasku. Ciekawym rozwiązaniem będą pływające świeczki, które z pewnością przykują wzrok wszystkich gości. 

Subtelna, lecz wyrazista dekoracja

Jeśli poszukujemy dekoracji subtelnej i delikatnej, a jednocześnie niezwykle wyrazistej, postawmy na pływające świeczki. Większość z nas z pewnością kojarzy je z wesel, urodzin czy innego typu imprez, organizowanych w restauracjach bądź w domach przyjęć. Rzeczywiście, tam możemy zobaczyć je najczęściej, jednak nie ma przeciwwskazań, aby ozdobiły one także nasz stół czy inne miejsce, w którym organizujemy przyjęcie. Pływające świeczki wystarczy umieścić w specjalnym naczyniu, wypełnionym wodą. Oczywiście, jeśli zależy nam na jeszcze efektywniejszej dekoracji, możemy dodatkowo umieścić w naczyniu różnego rodzaju kwiaty (jest to doskonałe rozwiązanie na lato), szyszki (idealnie sprawdzą się jesienią) czy nawet bombki (niezastąpione w porze świątecznej). Pływające świeczki dostępne są w różnych kształtach i kolorach, dzięki czemu o wiele łatwiej dobrać je do naszych potrzeb. Jeśli nie wiemy, jaka dokładnie kolorystyka będzie dominowała na naszej imprezie, zdecydujmy się na świeczkę pływającą białą bądź kremową, która pasuje do każdej barwy.

Na jakich imprezach sprawdzają się pływające świeczki?

Zakup pływających świeczek to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcemy uzupełnić dekorację jakimś niebanalnym, a zarazem eleganckim dodatkiem. Tego typu ozdoba sprawdzi się na niemal każdej imprezie. Nie może zabraknąć jej na urodzinach, wieczorze panieńskim czy imprezie z okazji Halloween. Świeczki, które unoszą się na wodzie, będą dobrym uzupełnieniem dekoracji na przyjęcie dla znajomych – parapetówkę, wieczór filmowy czy imprezę z okazji zaręczyn. Co natomiast zrobić z niewypalonymi świeczkami po zakończeniu imprezy? Otóż mogą one stanowić pełnowartościową ozdobę naszego salonu także na co dzień – wystarczy tylko zmienić wodę lub pozostałe elementy dekoracyjne, znajdujące się w naczyniu, wedle naszych upodobań. Pływające świeczki będą nie tylko idealnym dodatkiem dekoracyjnym, ale także ciekawym prezentem, który możemy sprawić naszym bliskim na święta bądź na nowe mieszkanie. Piękne, romantyczne i delikatne zarazem pomogą nam stworzyć niesamowity nastrój, który wypełni wnętrze salonu.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz