Laktator elektryczny wspaniały sprzymierzeniec mamy
Aktualności

Laktator elektryczny wspaniały sprzymierzeniec mamy

Karmienie piersią jest właściwie najważniejszym zadaniem świeżo upieczonej mamy. Mimo różnych problemów wynikających z tego powodu, każda kochająca mama i to w każdej chwili chce dać swojemu najeść się do syta. Maluszek tuż po urodzeniu nie potrafi jeszcze rozróżniać dnia od nocy, dlatego zazwyczaj maluch chce jeść także w nocy, dlatego też zmęczona mama wstaje do malucha, żeby go nakarmić. Sytuacja ta jest nie lada wyzwaniem dla zmęczonej ciężkimi dniami mamy, a czasem mogą dojść do tego inne związane z połogiem problemu związane z karmieniem piersią lub samopoczuciem.

Wspaniałym sprzymierzeńcem w okresie karmienia piersią może przyjść laktator elektryczny. Dzięki niemu mama może odciągnąć pokarm dla dziecka w każdej chwili, szczególnie kiedy jest poza domem lub w pracy. Może też odciągnąć pokarm w dzień, żeby w nocy butelkę z odciągniętym mlekiem mógł podać ojciec dziecka lub inna bliska osoba. Dzięki temu wypoczęta mama może mieć więcej sił w ciągu dnia i więcej radości, wszystko to dla zdrowo rosnącego malucha.

Laktator elektryczny powinien być przede wszystkim bardzo wydajny, cichy i mobilny, właśnie takie są laktatory Medela. Lakatory te są polecane już od pierwszych dni urodzenia dziecka, w celu rozpoczęcia laktacji, w kolejnych etapach jej rozwinięcie i utrzymanie. Laktatory Medela są stosunkowo małe, mają kompaktowe rozmiary, można je zabierać w podróż. Odciąganie pokarmu laktatorem Medela to gwarancja otrzymania sporej ilości mleka.

Medela oferuje różne laktatory w tym ręczne ale przede wszystkim laktatory elektryczne, z których aż przyjemnie korzystać. W zależności od potrzeb, mama może wybrać laktator elektryczny pojedynczy na jedną pierś lub podwójny na dwie. Zależy to od tego jak często chce odciągać pokarm, jeśli zamierza rzadko odciągać, powinna zaopatrzyć się w laktator pojedynczy jak Medela Swing Flex™, jeśli chciałaby odciągać pokarm częściej powinna pomyśleć o laktatorze podwójnym jak laktator Medela Freestyle lub Medela Maxi Flex™ na dwie piersi. Laktatory te cieszą się sporym zainteresowaniem, ponieważ ich praca polega na dokładnym odwzorowaniu sposobu w jaki ssie niemowlę. Dzięki umieszczeniu na panelach sterujących regulacji siły, ciśnienia i prędkości, z łatwością można uzyskać właśnie taki efekt. Sposób ten przynosi same zalety, ponieważ używając laktatorów elektrycznych, można uzyskać o wiele większy efekt w ilości odciągniętego pokarmu. Tylko używając laktatorów elektrycznych, w szczególności laktatorów Medela, można uzyskać tak spektakularne wyniki.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz