Wybór biustonosza
Moda i styl

Biustonosze i triki brafittingu

Poniżej kilka słów, o tym jak dobrze dobrać ten istotny element garderoby i jakie triki zastosować, aby nam się to w pełni udało. Wtedy kiedy mamy wymagające dekolty takie na przykład jak, dekolt głęboki, dekolt hiszpanka, czy odsłonięte plecy. Proponujemy również porady dla pań, które mają większy biust. Wyzwanie pierwsze, czyli jak na przykład ukryć ramiączka od stanika pod topem z ramiączkami typu spaghetti lub dekoltem typu hiszpanka, bądź odsłaniającym jedno ramię.


Opcją najczęściej stosowaną, aczkolwiek taką, która nie zawsze i nie do końca się sprawdza, jest wersja stanika z odpinanymi ramiączkami. Może ona się nie sprawdzić w sytuacji, gdy mamy większy biust, bo może go nawet zniekształcać. Korzystną opcją będzie natomiast stanik typu wonderbra, warto go jednak dobrać w profesjonalnym brafitterskim salonie. Posiadanie takiego modelu w swojej szafie, rozwiąże też problem bluzek, których nie nosimy, bo nie mamy do nich odpowiedniego stanika.

Jak dobrać stanik, gdy mamy większy biust?

Możemy dobrać ten wyżej wspomniany model stanika, gdyż nadaje się on, nawet do rozmiarów plus size. Wymaga tylko staranniejszego doboru w salonie.

Kiedy opcja niezakładania stanika wygląda lepiej?

Od czasu do czasu wiele z nas może sobie zadać pytanie – czy mogę wyjść bez stanika? będzie wyglądać to korzystniej, jeśli nasz biust jest mniejszych rozmiarów, jest w dobrej kondycji I dobrze się z taką opcją czujemy. Wówczas wsparciem może być także użycie nakładek na sutki. Silikonowych lub jednorazowych, wtedy można śmiało założyć bluzkę z każdym typem dekoltu. Warto jednak wiedzieć, iż pod niektórymi ubraniami te nalepki mogą być jednak widoczne.

Co dobrać, kiedy mamy ubranie z głęboko wyciętymi plecami?

Wówczas warto znaleźć biustonosz do zadań specjalnych, czyli taki, który ma odpinane ramiączka, można je przesuwać, krzyżować, zapinać na jednym ramieniu. Ma on też obniżone zapięcie w stosunku do stanika standardowego. To właśnie ten model pozwoli nam pięknie wyeksponować wcięcie na naszych plecach. Na przykład przez posłużenie się specjalną zapinką, która pozwoli nam skrzyżować ramiączka.
Taki właśnie stanik można też nosić pod bluzkę bokserkę.

Jeszcze inny rodzaj rozwiązania – czyli typing

Jest to nowa forma usługi wypromowana swego czasu przy Kim Kardashian, mowa tutaj oczywiście o typingu, czyli obklejaniu biustu taśmami. Takie obklejanie przeprowadzane jest przez fachową stylistkę. Usługa ta staje się coraz bardziej popularna zwłaszcza wśród panien młodych, które najczęściej mają odkryte gorsetowe góry i tych, które mają też większy biust. W przypadku potrzeby podniesienia biustu, który jest mniejszy, możemy już nabyć naklejki podnoszące biust.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz