NOVA PRO PREMIUM – kolejny krok w stronę perfekcyjnej łazienki
Dom i Ogród

NOVA PRO PREMIUM – kolejny krok w stronę perfekcyjnej łazienki

Serię ceramiki łazienkowej Nova Pro śmiało można porównać do któregoś z flagowych modeli aut. Blisko trzydzieści lat obecności na rynku, stale udoskonalana w kolejnych odsłonach funkcjonalność i design, a także cenowa przystępność, zapewniły kolekcji popularność i pozycję lidera sprzedaży wśród produktów marki KOŁO. Rok 2020 przynosi nie tylko kolejną generację serii: NOVA PRO PREMIUM, oznacza również przemianę linii produktów do łazienki w prawdziwą platformę ceramiczną marki KOŁO.

Nova Pro Premium to kolejny krok w stronę perfekcyjnej łazienki: funkcjonalnej i odpowiadającej najnowszym wzorniczym trendom. Nowa rodzina produktów łączy najlepsze, sprawdzone i doceniane przez użytkowników rozwiązania dotychczasowych linii spod szyldu Nova Pro, a przy tym wnosi zupełnie nową jakość w rozwój kolekcji. Produkty Nova Pro Premium odnajdziemy m.in. w liniach ceramicznych Bez Barier i Pico, dzięki czemu kolekcja idealnie dopasowuje się do dowolnego rodzaju łazienek. Warto też podkreślić, że jeszcze większą funkcjonalność oraz jakość produktów, a także ciekawy, dostosowany do najnowszych trendów design uzyskano zachowując atrakcyjne ceny.

Sprawdzone rozwiązania i jeszcze lepszy design

Nova Pro Premium oznacza szereg nowych produktów, wśród których warto zwrócić uwagę na nowe modele misek WC. W kolekcji Premium znajdziemy miski stojące i wiszące, miski o krótkim wysięgu (49 cm), podwyższone (+ 5 cm) oraz miski dla segmentu bez barier. Każdą z nich wyróżniają zakryte lub półotwarte mocowania, co zapewnia toaletom jeszcze lepszy wygląd, dzięki eksponowaniu jedynie estetycznie zaprojektowanych, prostych i eleganckich elementów ceramicznych. Zastosowanie wysokiej klasy ceramiki powoduje, że miski linii Nova Pro Premium są wyjątkowo wytrzymałe. Z kolei technologia Rimfree®, którą odnajdziemy w każdym modelu nowej serii, gwarantuje łatwe czyszczenie i jeszcze wyższy poziom higieny, dzięki usunięciu kołnierza.

Pełna modułowość w zgodzie z trendami

Kolekcja Nova Pro Premium to także nowe modułowe zestawy meblowe z umywalkami o niskim rancie (slim-rim, 17 mm). Cztery szerokości szafek (55, 60, 80 i 100 cm) w wersji z drzwiami lub z szufladami, a także cztery dostępne warianty kolorystyczne dają szerokie pole w aranżacji przestrzeni łazienki. Serię uzupełniają szafki boczne oraz szafki z lustrami. Wszystkie meble z rodziny Nova Pro Premium wykonano z wysokiej jakości płyty wilgocioodpornej. Dodatkowo szuflady można wyposażyć w praktyczne organizery, a do szafek z lustrem opcjonalnie przewidziano oświetlenie. Istnieje też możliwość montażu wszystkich szafek w wersji stojącej.

Rozbudowana i przemyślana w najdrobniejszym szczególe oferta modułowych zestawów meblowo-ceramicznych, a także absolutna spójność wszystkich elementów serii pozwala łączyć je ze sobą w dowolny sposób – zawsze uzyskując równie efektowną aranżację łazienki. Już wkrótce kolekcja wzbogaci się również o nowe modele wanien.

Konsekwencja i progres

Od 1993 roku marka KOŁO pod szyldem kolekcji NOVA PRO tworzy wyjątkowo nowoczesne i wzorniczo pionierskie łazienki. I choć dzisiejsze umywalki Nova Pro Premium w niczym nie przypominają swoich poprzedniczek sprzed trzydziestu lat, w działaniach marki wyraźnie widać konsekwentne rozwijanie koncepcji, jaka przyświecała twórcom pierwszej linii produktów.

Dzięki połączeniu wszystkich dotychczasowych zalet, kolekcję Nova Pro Premium wyróżniają wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Jej znakiem rozpoznawczym jest także jeszcze bardziej dopracowany, elegancki design, który równie dobrze wypada w łazienkach nowoczesnych, jak i tych bardziej klasycznych. Zobacz, jak może odmienić także Twoją łazienkę!

Dodatkowe informacje o marce KOŁO

Od ponad 50 lat KOŁO jest wiodącym na rynku producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W 2015 roku marka stała się częścią Grupy Geberit – europejskiego lidera technologii sanitarnych. Zakres produktów Grupy Geberit obejmuje linię systemów sanitarnych (systemy instalacyjne, spłuczki, baterie umywalkowe, systemy spłukiwania, syfony, toalety myjące), wyposażenie łazienek (ceramikę sanitarną, meble łazienkowe, kabiny i wanny) oraz systemy rurowe (systemy wodociągowe i systemy kanalizacyjne). Pod marką KOŁO dostępne są ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne. Pod marką KOŁO podejmowanych jest również szereg działań prospołecznych i proekologicznych. Od ponad 20 lat organizuje konkurs dla młodych architektów i studentów „Projekt Łazienki”, którego celem jest zwrócenie uwagi na problem deficytu toalet publicznych w polskich miastach. W ramach tej cieszącej się uznaniem społecznym inicjatywy powstały m.in. Pawilon Plażowy w Warszawie, toaleta w Kazimierzu Dolnym oraz toaleta przy Rondzie Mogilskim w Krakowie. Marka KOŁO pełni także funkcję mecenasa wielu przedsięwzięć kulturalnych. Nowoczesne salony firmowe Geberit i KOŁO w Warszawie i Krakowie to nie tylko miejsca, w których można zapoznać się z ofertą produktową firmy. Odbywają się w nich interesujące wystawy i spotkania poświęcone tematyce designu i architektury, a także szkolenia dla dystrybutorów, instalatorów i projektantów.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz