medycyna estetyczna
Uroda

Laserowe zamykanie naczynek – na czym polega zabieg?

Laserowe zamykanie naczynek to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych. Wykorzystanie odpowiednich wiązek światła daje możliwość zlikwidowania nieestetycznych pajączków czy przebarwień skórnych. Jakie inne zabiegi warto wykonać w celu poprawy wyglądu twarzy i ciała?

Co to jest laserowe zamykanie naczynek?

Ze względu na wieloaspektowe działanie zabieg laserowego zamykania naczynek cieszy się dużą popularnością i dostępny jest nawet w salonach na terenie mniejszych miastach. Możliwe jest np. laserowe zamykanie naczynek w Białymstoku. Laserowe zamykanie naczynek to zabieg, na który decydują się głównie osoby z tzw. pajączkami. Jednak wskazaniami do skorzystania z usługi są też m.in. rumień, trądzik różowaty czy przebarwienia słoneczne.

Cały zabieg polega na ekspozycji skóry pod odpowiednią wiązkę światła. Laser przekształca się w energię cieplną na poziomie naczynek i powoduje ich zamknięcie. Po wykonaniu odpowiednio długiej serii zabiegów przebarwienia przestają być widoczne na skórze.

Zabieg na drugi podbródek, laser na przebarwienia czy makijaż permanentny – jakie inne usługi oferują kosmetyczki?

Laserowe zamykanie naczynek to jedna z popularniejszych usług salonów kosmetycznych. Jednak nie jest to jedyny zabieg, który można znaleźć w ofercie specjalistów od wyglądu fizycznego. W całej Polsce dużym zainteresowaniem cieszą się również usługi wyszczuplające ciało czy też samą twarz i jej okolice. Przykładowo podlaskie klientki cenią sobie zabieg na drugi podbródek. W Białymstoku jest on popularną praktyką.

Wśród zabiegów o działaniu odchudzającym uznaniem cieszy się także endermologia, która polega na ingerencji w tkankę łączną skóry. Klientki salonów kosmetycznych często decydują się również na makijaż permanentny czy depilację laserową. Obydwa zabiegi skutecznie skracają codzienną rutynę pielęgnacyjną i zapewniają wygodę na długi czas.

Laserowe zamykanie naczynek to zabieg, który może widocznie zmniejszyć przebarwienia skórne. Wykonanie całej serii zabiegów sprawi, że pajączki czy inne plamy znikną praktycznie całkowicie.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz