mata do yogi
Aktualności

Dlaczego warto postawić na sprawdzone maty do jogi Jade Yoga?

Joga to dla coraz większej grupy osób świetna praktyka, udoskonalająca zarówno ciało, jak i umysł. Pozwala na odprężenie, rozciągnięcie i rozluźnienie naciągniętych przez stres mięśni. Do tego, żeby rozpocząć taką praktykę nie trzeba zbyt wiele, wystarczy nieco wolnej przestrzeni w domu i odpowiednie akcesoria, do których należy zaliczyć przede wszystkim dobrej jakości matę. Przez to, że większość pozycji wykonuje się na podłodze, warto zatroszczyć się o wygodę. Do rozpoczęcia tej aktywności doskonale nadadzą się maty do jogi Jade Yoga, które wyprodukowane są z trwałych i przyjaznych skórze materiałów, dzięki czemu mogą być używane codziennie.

Zalety kupna profesjonalnych mat do jogi

Niezależnie od tego, czy jogę ćwiczy się w domu, czy w szkole z nauczycielem, warto mieć pod ręką profesjonalne, sprawdzone przez bardziej zaawansowanych joginów akcesoria. Z matą do jogi Jade Yoga, taką jak np. https://yogabazar.pl/pol_m_Mata-do-jogi_wedlug-marek_Maty-do-jogi-Jade-Yoga-396.html można praktykować swoją ulubioną aktywność wszędzie, zarówno w środowisku domowym, jak i na wyjazdach, w podróży. Produkt ten jest lekki, poręczny, można go zapakować do każdej walizki, ma tylko około 1,7kg. Wszystkie maty do jogi Jade Yoga zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Ich dużą zaletą jest bezpieczny dla ciała materiał, ponieważ każdy artykuł zrobiony został z naturalnego kauczuku. Jest to doskonałe wyjście dla wszystkich tych osób, które nie mogą mieć bezpośredniego kontaktu z tak często wykorzystywanymi do produkcji mat sportowych materiałami syntetycznymi, na przykład lateksem.

Różnokolorowe maty do jogi Jade Yoga w różnych rozmiarach

Dopasowanie mat do jogi Jade Yoga do swojego wzrostu, sylwetki, osobistych preferencji nie powinno być trudne. Różnorodność tych specjalistycznych artykułów sportowych jest zauważalna. Można dobrać taki przedmiot pod różnymi kątami, zarówno kolorystycznie, jak i rozmiarowo. Dla osób wysokich dobrą opcją może być mata w rozmiarze XXL, która ma aż 203cm długości, tym samym pozwala na wykonywanie wszystkich pozycji leżących i siedzących, daje dużo przestrzeni. Maty do jogi Jade Yoga występują też w wersji podróżnej, ich waga to zaledwie 700g, jest ona niezwykle cienka, pozwala jednak na zapewnienie ciału tak potrzebnej w każdym ćwiczeniu amortyzacji. Każdy taki produkt jest antypoślizgowy, dlatego niezależnie od tego, jaki rodzaj powierzchni się wybierze, można liczyć na to, że aktywność będzie bezpieczna, ciało nie będzie narażone na kontuzje czy otarcia.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz