Wyglądaj jak Twoja ulubiona gwiazda z Rodzinki.pl!
Gwiazdy

Wyglądaj jak Twoja ulubiona gwiazda z Rodzinki.pl!

Clotify jest jedyną w Polsce oraz pierwszą na rynku europejskim aplikacją, która umożliwia użytkownikom kupowanie ubrań gwiazd oglądanych w ulubionych programach telewizyjnych i pomaga w kompletowaniu identycznych stylizacji. Dzięki Clotify już we wrześniu widzowie serialu Rodzinka.pl będą mogli kupić gotowe looki, m.in. Małgorzaty Kożuchowskiej, Tomasza Karolaka, Julii Wieniawy czy Macieja Musiała!

Zainteresowanie modą ciągle wzrasta – coraz więcej osób zwraca uwagę na to, co ma na sobie oraz pragnie wyglądać jak najlepiej.

Od wielu dekad ludzie inspirują się stylem swoich idoli znanych z pierwszych stron gazet – zarówno piosenkarzy, jak i aktorów czy celebrytów. Aplikacja Clotify odpowiedziała na potrzeby osób śledzących stylizacje swoich ulubionych gwiazd. Jak się okazuje, widzowie bardzo często chcą wyglądać tak, jak znani i lubiani, jednak nie są w stanie dowiedzieć się, co ich idole mieli na sobie, gdzie kupili swoje ubrania czy za ile. Dzięki opcji copy-the-look Clotify umożliwia telewidzom zakup dokładnie takich samych ubrań i dodatków, jakie miały na sobie ich ulubione gwiazdy oraz bohaterowie chętnie oglądanych programów telewizyjnych.

Twórcy Clotify oraz niezwykle popularnego serialu emitowanego na antenie TVP 2 Rodzinka.pl przygotowali dla widzów wspaniałą niespodziankę! Oglądając odcinki nowego 15. sezonu (premiera już 8 września 2019), osoby zgromadzone przed telewizorami będą mogły jednocześnie  planować kompletowanie swojej szafy! Przed każdym odcinkiem pojawi się komunikat informujący o tym, że wszystkie elementy garderoby pojawiających się w serialu aktorów, będzie można znaleźć w aplikacji i zakupić od razu w sklepach partnerów. Gwiazdy Rodzinki.pl ubierane są przez najlepszych stylistów, dlatego wszyscy widzowie serialu, niezależnie od wieku czy sposobu ubierania się, znajdą w Clotify coś dla siebie.

Dojrzałe kobiety mogą czerpać inspiracje od znanej z dobrego wyczucia stylu Małgorzaty Kożuchowskiej (grającej Natalię Boską), bądź eleganckiej Agaty Kuleszy (wcielającej się w rolę Marii). Mężczyźni mogą podpatrywać ubrania noszone przez Tomasza Karolaka (Ludwik Boski) czy Jacka Braciaka (Marek) – często są to casualowe stylizacje, którym nie brakuje dużej dozy humoru i dowcipu. Młodzież z pewnością zainteresuje możliwość kupna takich ubrań, jakie mieli na sobie młodsi aktorzy, stanowiący najliczniejszą grupę w serialu – w końcu m.in. Julia Wieniawa (Paula), Wiktoria Gąsiewska (Agata), Adam Zdrójkowski (Kuba Boski), Maciej Musiał (Tomek Boski) czy Mateusz Pawłowski (Kacper Boski) są idolami dla wielu.

Skompletowanie looku noszonego przez twoją ulubioną serialową postać jeszcze nigdy nie było tak proste!

Clotify przede wszystkim zaoszczędzi twój czas – wystarczy jedno kliknięcie, aby móc cieszyć się supermodną garderobą w stylu ulubionej gwiazdy. Ponadto dzięki aplikacji ciekawość niejednego widza zostanie zaspokojona. Kto z nas nie chciałby wiedzieć, gdzie mama Boska kupiła te rewelacyjne spodnie, a Paula tę sukienkę z ostatniego odcinka?

Clotify jest nie tylko źródłem inspiracji czy ,,darmową stylistką’’ udzielającą użytkownikom cennych porad, ale także Twoją ,,wirtualną szafą’’ oraz mobilnym ,,second-handem’’, w którym każdy korzystający z Clotify może wystawiać używane ubrania na sprzedaż i na tym zarabiać. Co więcej, osoby korzystające z aplikacji, mogą dodawać na prywatnym profilu zdjęcia wszystkich swoich ubrań oraz dodatków, a algorytm dopasuje do nich propozycje pochodzące od znanych marek i młodych projektantów.  Jeśli więc jesteś miłośnikiem mody lub po prostu osobą szukającą swojego stylu, to Clotify jest dla ciebie. I to za darmo!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz